Witamy w Centrum Chirurgii Migreny

Zespół

Zespół specjalistów Centrum Chirurgii Migreny

Migrena jest chorobą cywilizacyjną. Dotyka ona osoby obu płci w różnym wieku i znacznie pogarsza jakość życia ludzi, którzy na nią cierpią. Częste napady migreny uniemożliwiają normalne życie oraz prowadzą do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Centrum Chirurgii Migreny jest miejscem, w którym diagnozujemy pacjentów poprzez aplikację toksyny botulinowej. Pacjenci, którzy pozytywnie przejdą Test kwalifikują się do zabiegu operacyjnego, który trwale uwolni ich od bólu i dolegliwości związanych z migreną.

Jesteśmy jedyną w Polsce kliniką, która na stałe współpracuje ze światowej sławy chirurgiem Profesorem Thomasem Meehlbergerem, który rozpoczął swoje zainteresowanie chirurgicznym leczeniem migreny ponad 25 lat temu. Z sukcesem przeprowadził już ponad 4000 operacji.
Wyróżniamy się doświadczeniem wykwalifikowanych specjalistów, przyjaznym podejściem do pacjenta oraz wsparciem przed, w trakcie i po zabiegach oraz w okresie rekonwalescencji. W trakcie konsultacji odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Lekarz chirurg, specjalista od migreny
Prof. Dr Thomas Muehlberger

Studiował medycynę i literaturę w Niemczech, Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Ukończył specjalizacje na uniwersytecie w Oksfordzie i Cambridge, a także specjalizację z chirurgii plastycznej na uniwersytecie Johns Hopkins University

dr Paweł Fudali - leczenie migreny
Dr Paweł Fudali

Dr Paweł Fudali ukończył Akademię Medyczną w Lublinie. W Centrum Chirurgii Migreny zajmuje się konsultowaniem pacjentów oraz diagnostyką migreny za pomocą toksyny botulinowej. Ukończył szereg szkoleń i praktycznych kursów z zakresu aplikacji toksyny botulinowej

Call Now Button